Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 17.05.2013, 22:06
Savik napisał(a):Wyświetl post
Wywiad - z trenerem....
"W sumie zagraliśmy dobry mecz, przegraliśmy - po głupich błędach...."
Poważnie tak powiedział? Po raz pierwszy od dawien dawna nie wytrzymałem i wyłączyłem to gówno kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem. Tragedia, on wyglądał w pewnym momencie jak go kamery pokazały jakby się miał popłakać. Szkoda, że piłkarska legenda tak się "kulawi" na ławce trenerskiej.
Odpowiedz cytując