Savik napisał(a):

Wywiad - z trenerem....
"W sumie zagraliśmy dobry mecz, przegraliśmy - po głupich błędach...."
|
Poważnie tak powiedział? Po raz pierwszy od dawien dawna nie wytrzymałem i wyłączyłem to gówno kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem. Tragedia, on wyglądał w pewnym momencie jak go kamery pokazały jakby się miał popłakać. Szkoda, że piłkarska legenda tak się "kulawi" na ławce trenerskiej.