Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 17.05.2013, 18:48
comek napisał(a):Wyświetl post
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.
Wisła jest i bez względu na wynik tego meczu będzie. Inna sprawa, że wynik akurat tego spotkania jest nieistotny na losów klubu. Mecz z gatunku... "po prostu kolejne spotkanie które trzeba dograć do końca sezonu" jakby powiedział klasyk Andraż Kirm.

Mój typ:

Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2013 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując