Konrad. napisał(a):

A konkretnie mistrzostwo Polski, pare minut od grupy LM, następnie grupa LE. Potem po paru nie udanych meczach, gdy zajmowaliśmy straszne piąte miejsce ze stratą dwóch punktów do drugiego miejsca został zwolniony...
Dało się w rok zrobić coś więcej, poza tym wymarzonym awansem do LM? A przecież i do niego nie wiele brakło, a odpaliśmy z ćwierćfinalistami...
|
Ja proponuję nie zaczynać tej dyskusji.
Kiedyś śmiałem się, że na maturze sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem. Grantar sprawił, że przestało mnie to bawić.
Napisałem:
Cytat:
|
Jaracie się tym "odkręceniem kurka", tylko gdzie te pieniądze pójdą? Na kolejnych Bunozów, Jovaniców, Riozów? Rozpłyną się, a potem rozeźlony (własną nieudolnością chyba) wujek Cupiał wystawi Wiśle rachunek?
|
Na co on:
Cytat:
|
Wolfy jesteś konsekwentny: uważasz że Wisłę powinna mieć (dużo) większy budżet; powinno nas być stać na zachodnich profi, i drogich piłkarzy.
|
Holendrzy to przeszłość. Teraźniejszość i najbliższa przyszłość to Bednarz, Kapka, Rogala. No i być może Smuda.