Grantar napisał(a):

Oczywiste jest to też dyskusja typu " jak nie włożysz to nie wyjmiesz ..."
Problem w tym że Holendrzy byli "włożeniem" a wyjęliśmy produkt raczej nierewelacyjny.
|
Na ten
Cytat:
|
produkt raczej nierewelacyjny
|
czyli mistrzostwo i LE
to sobie poczekasz dziesięć lat albo więcej. A może w ogóle.