Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 17.05.2013, 17:29
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Oczywiste jest to też dyskusja typu " jak nie włożysz to nie wyjmiesz ..."
Problem w tym że Holendrzy byli "włożeniem" a wyjęliśmy produkt raczej nierewelacyjny.
Na ten

Cytat:
produkt raczej nierewelacyjny
czyli mistrzostwo i LE

to sobie poczekasz dziesięć lat albo więcej. A może w ogóle.
Odpowiedz cytując