Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 17.05.2013, 17:23
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Budżet
Wolfy jesteś konsekwentny: uważasz że Wisłę powinna mieć (dużo) większy budżet; powinno nas być stać na zachodnich profi, i drogich piłkarzy.
Mam prośbę - nie komentuj moich postów.
Nie rozumiesz ich.
Być może to moja wina, ale fakt pozostaje faktem - to co rzeczywiście się w nich znajduje, a to co wyczytujesz w nich Ty nie tyle się różni, co jest ze sobą sprzeczne.

Post był adresowany do rava i jest kontynuacją dyskusji z shoutboxa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2013 o godz. 17:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując