Grantar napisał(a):

Budżet
Wolfy jesteś konsekwentny: uważasz że Wisłę powinna mieć (dużo) większy budżet; powinno nas być stać na zachodnich profi, i drogich piłkarzy.
|
Mam prośbę - nie komentuj moich postów.
Nie rozumiesz ich.
Być może to moja wina, ale fakt pozostaje faktem - to co rzeczywiście się w nich znajduje, a to co wyczytujesz w nich Ty nie tyle się różni, co jest ze sobą sprzeczne.
Post był adresowany do rava i jest kontynuacją dyskusji z shoutboxa.