|
Zieliński odszedł z Zagłębia bo jak Smuda opuścił Zagłębie to przestano go brać na treningi pierwszego zespołu i grał tylko w ME i czuł, że traci możliwość jakiegokolwiek rozwoju.
Zieliński i Buksa to takie same przypadki, jak nie dasz młodzieżowcowi możliwości rozwoju to pójdzie gdzie indziej.
|