Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62853
Stary 17.05.2013, 16:24
Zieliński odszedł z Zagłębia bo jak Smuda opuścił Zagłębie to przestano go brać na treningi pierwszego zespołu i grał tylko w ME i czuł, że traci możliwość jakiegokolwiek rozwoju.

Zieliński i Buksa to takie same przypadki, jak nie dasz młodzieżowcowi możliwości rozwoju to pójdzie gdzie indziej.
Odpowiedz cytując