Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62847
Stary 17.05.2013, 15:10. „Trener dał mi szansę, którą staram się jak najlepiej wykorzystać. Nie pozostaje mi n
fialo napisał(a):Wyświetl post
Buksa to naprawde świetny zawodnik, potwierdzam zdanie poprzednikow, w Garbarnii przwyzszal zawodnikow 3 lata od siebie starszych juz jak mial 14-15 lat. Jednak gość nie zwiazany w ogole z klubem emocjonalnie (jak Stolarski), mocno nastawiony na karierę za granicą. Życzę mu powodzenia.
Paweł Stolarski napisał(a):Wyświetl post
„Trener dał mi szansę, którą staram się jak najlepiej wykorzystać. Nie pozostaje mi nic innego, gdyż na ten moment czekałem od urodzenia. Zagrać przy Reymonta 22, na tym boisku i dla tych kibiców jest moim ogromnym marzeniem. Teraz zrobię wszystko, aby pokazać trenerowi, że warto na mnie stawiać”.
On nie jest w ogóle zwiazany emocjonalnie z Wisłą?

E:

fialo napisał(a):Wyświetl post
Źle mnie zrozumiałeś, a właściwie ja nie do końca dobrze napisałem
ok tak też myślałem
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 17.05.2013 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując