fialo napisał(a):

|
Buksa to naprawde świetny zawodnik, potwierdzam zdanie poprzednikow, w Garbarnii przwyzszal zawodnikow 3 lata od siebie starszych juz jak mial 14-15 lat. Jednak gość nie zwiazany w ogole z klubem emocjonalnie (jak Stolarski), mocno nastawiony na karierę za granicą. Życzę mu powodzenia.
|
Paweł Stolarski napisał(a):

|
„Trener dał mi szansę, którą staram się jak najlepiej wykorzystać. Nie pozostaje mi nic innego, gdyż na ten moment czekałem od urodzenia. Zagrać przy Reymonta 22, na tym boisku i dla tych kibiców jest moim ogromnym marzeniem. Teraz zrobię wszystko, aby pokazać trenerowi, że warto na mnie stawiać”.
|
On nie jest w ogóle zwiazany emocjonalnie z Wisłą?
E:
fialo napisał(a):

|
Źle mnie zrozumiałeś, a właściwie ja nie do końca dobrze napisałem
|
ok tak też myślałem