szprotson napisał(a):

serio ?
[.....] Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....
|
No tak ... a to przecież taki pikuś u obrońcy ....
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość.