Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 17.05.2013, 12:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
serio ?
[.....] Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....
No tak ... a to przecież taki pikuś u obrońcy ....
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując