@Westersyl
Pozwalając sobie na rozebranie Twojego postu i wyszczególnieniu argumentów:
westersyl napisał(a):

- On tu jest cały czas, był wtedy kiedy budowano drużynę za Basałaja, był wtedy kiedy drużyna zaczęła się rozjeżdżać itd.
- On tego wszystkiego doświadczył "z bliska", a nawet pewnie brał udział w kilku transferach.
- On wie co temu klubowi dolega, zna sposób jego funkcjonowania itd, cały czas jest w środowisku.
|
Tak jak Ty postulujesz powyższe jako przewagi Kapki nad ewentualnymi kontrkandydatami, tak jak będę twierdził, że powyższe przemiawa na jego niekorzyść. Stary układ może tylko zakonserwować tą mizerię, którą mamy teraz. MP mogą wpadać, ale sny o prawdziwej potędze będziemy śnić dalej tak jak śnimy je 15 już lat.
Pełna zgoda natomiast co do tego:
westersyl napisał(a):

|
Wypada mu życzyć powodzenia.
|
Nic więcej nam nie pozostało.