No Legia ma tupet skamleć o korupcyjnego MP. Wstydu nie mają. Siedzieli by cicho zamiast taplać się w tym gównie.
Cytat:
|
Byłem jedna z tych osób i dalej nie widzę problemu. Wystarczy ograniczyć zarobki piłkarzy do rozsądnych granic i po problemie.
|
No ciekawe, skoro nie ma problemu. Ograniczyć , zakazać, prowadzenie klubu to nie tylko zarobki piłkarzy. A kto obecnie broni utrzymywać się w ekstraklasie lub do niej wchodzić klubom, które mało płacą piłkarzom ?
Prawda jest taka, ze to nie koniec bankructw klubów a raczej ich początek. Niebawem będzie problem z 10 zespołową ligą a o 18 tce to można marzyć jako imprezie.