Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23623
Stary 17.05.2013, 11:27
No Legia ma tupet skamleć o korupcyjnego MP. Wstydu nie mają. Siedzieli by cicho zamiast taplać się w tym gównie.

Cytat:
Byłem jedna z tych osób i dalej nie widzę problemu. Wystarczy ograniczyć zarobki piłkarzy do rozsądnych granic i po problemie.
No ciekawe, skoro nie ma problemu. Ograniczyć , zakazać, prowadzenie klubu to nie tylko zarobki piłkarzy. A kto obecnie broni utrzymywać się w ekstraklasie lub do niej wchodzić klubom, które mało płacą piłkarzom ?

Prawda jest taka, ze to nie koniec bankructw klubów a raczej ich początek. Niebawem będzie problem z 10 zespołową ligą a o 18 tce to można marzyć jako imprezie.
Odpowiedz cytując