|
Bo do link do pewnej smiesznej stronki, ktora jest tu blokowana
Wpiszcie sobie tytul w google i wam wyskoczy, to chyba nie takie trudne.
Buksa to naprawde świetny zawodnik, potwierdzam zdanie poprzednikow, w Garbarnii przwyzszal zawodnikow 3 lata od siebie starszych juz jak mial 14-15 lat. Jednak gość nie zwiazany w ogole z klubem emocjonalnie (jak Stolarski), mocno nastawiony na karierę za granicą. Życzę mu powodzenia.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|