Grantar napisał(a):

Optymalnie wg mnie
Bunoza- Uryga -Chavez -Stolarski
szkoda Głowy bo w ostatnim meczu był naprawdę jak za dawnych dobrych lat
|
serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....