szprotson napisał(a):

Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski
tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz
|
Czyli jednak skazani na buno ?
E: no tak, jest jeszcze tykająca bomba.