Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.05.2013, 10:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz
Czyli jednak skazani na buno ?

E: no tak, jest jeszcze tykająca bomba.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.05.2013 o godz. 10:27.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując