huberix napisał(a):

a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom
Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !
|
Może i zależy. Jednak to co daje Wiśle na boisku to niezbyt szybkie bieganie i szarpanie się z obrońcami.
Tyle to pewnie każdy młody z ME potrafi za dużo mniej kasy niż DS.
Mam nadzieję, że po sezonie wyjazd.