Karherop napisał(a):

|
gdzies 3 lata temu mówiono o największych talentach wśród naszych juniorów , stawiano w pierwszym rzędzie młodego Clebera oraz Stolarskiego , jak widzimy równie dobrze i Lucas mógł teraz stawiać kroki w pierwszej drużnie jak jego rówieśnik .
|
W obecnej sytuacji kadrowo-finansowej to wielce prawdopodobne. Myślę, że bez problemu mógłby zadebiutować i być może nawet zostać na stałe w pierwszej drużynie. Takich ludzi nam teraz trzeba. Stolarski jak na razie robi na mnie spore wrażenie. Oby się chłopak cały czas rozwijał i stanowił o sile defensywy Wisły
