|
Od razu uderzmy do MCDonald'sa, przy okazji chłopaki dostaną kupony zniżkowe ^^
Temat bezsensowny. Nie, nie mamy wpływu na to, kto będzie nasz klub sponsorował. Nie zajmujemy się marketingiem w Wiśle i nie będziemy podczas rozmów dot. sponsorowania(jak to abstrakcyjnie brzmi :o )...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|