Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.05.2013, 22:16
Od razu uderzmy do MCDonald'sa, przy okazji chłopaki dostaną kupony zniżkowe ^^

Temat bezsensowny. Nie, nie mamy wpływu na to, kto będzie nasz klub sponsorował. Nie zajmujemy się marketingiem w Wiśle i nie będziemy podczas rozmów dot. sponsorowania(jak to abstrakcyjnie brzmi :o )...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !