Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.05.2013, 21:36
a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom


Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując