|
Wierzyłem, że ta drużyna już w następnym sezonie załapie się przynajmniej na europejskie puchary, że przyjdą młodzi, a przynajmniej szybcy zawodnicy, że moze będzie myślenie że nie robimy tego w rok ale w dwa gdyż wtedy będziemy bardziej gotowi itd. ale NIE. Mi też się wydaje, że p. Kapka i Rogala mają haka na bossa bo np. Rogali nikt by nie zatrudnił jak spuścił kiedyś tam ruch do 2 ligi , dod. go poważnie zadłużył. Wierzę,że jeśli przyjdzie Nawałka(raczej niemożliwe) albo nawet ten cały nasz Franiu Smuda to może bęzie jakiś pozytyw bo będą mieli respekt a respekt=więcej możliwości
|