Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27168
Stary 16.05.2013, 21:30
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Zostawiam lapka z otwartego i ekran jest ustawiony zeby zgasł i traci połączenie z netem. Kiedy wracam poruszam myszką on w może 2 sek łączy sie z netem. Co jest grane?
Edit: Szczególnie uciążliwe kiedy schodze na dół i włączam dośc głośno jakieś radio internetowe, bo po chwili nastaje cisza..
Sprawdz w panelu sterowania jakie masz ustawienia zarzadzania energia - mozliwe, ze razem w momencie wygaszania ekranu wylacza sie sieciowka, al bo wchodzi w stan wstrzymania.
Jaki to system?
Odpowiedz cytując