Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.05.2013, 20:15
Adam Buksa wyjechał do Barcelony (ale nie do słynnej La Masia) do szkółki piłkarskiej. Mam wrażenie, że to bardziej decyzja rodziców Adama niż to, że ktoś go wyrzucił z Wisły, ale może też brakło determinacji żeby na niego na poważnie postawić.
Powód: dodanie nawiasu
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 16.05.2013 o godz. 20:16.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując