Arturo Qr2nów napisał(a):

3. Jeżeli mowa o 330d, to ja bym brał auto po 2001r. (lift) ale jeszcze 184 konny egzemplarz.
.
|
Też w temacie bo myślę o benzynie ale ...
525d 197 KM - rocznik 2006-2007
330d 235 KM - rocznik 2006-2007
1. Zakładam że mają podwieszane gówno czyli DPF - łatwo wyciąć / przeprogramować ?
2. Jak wyglądają podzespoły (skrzynia, dwumasa) przy przebiegach 200-250 K ?