Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.05.2013, 19:20
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
3. Jeżeli mowa o 330d, to ja bym brał auto po 2001r. (lift) ale jeszcze 184 konny egzemplarz.
.
Też w temacie bo myślę o benzynie ale ...

525d 197 KM - rocznik 2006-2007
330d 235 KM - rocznik 2006-2007

1. Zakładam że mają podwieszane gówno czyli DPF - łatwo wyciąć / przeprogramować ?
2. Jak wyglądają podzespoły (skrzynia, dwumasa) przy przebiegach 200-250 K ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując