Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 16.05.2013, 17:27
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie mówić o BMW bo mnie skręca ...

albo jeszcze coś innego, ogólnie wk..rwia mnie stawka akcyzy przy sprowadzaniu
Przy odpowiedniej fakturze / umowie nie powinna stanowić problemu.

Sam teraz celuje w 330D szczególnie ze pali niewiele więcej od 320 a pod względem kultury pracy i osiągów dzieli je przepaść.

Co do jedynki. Brdzo ładne nadwozie w wersji coupe, hatchback imo brzydki.
Mogła by moja luba taka 1 coupe mnie wozić
Odpowiedz cytując