Kocur napisał(a):

Przestańcie mówić o BMW bo mnie skręca ...
albo jeszcze coś innego, ogólnie wk..rwia mnie stawka akcyzy przy sprowadzaniu
|
Przy odpowiedniej fakturze / umowie nie powinna stanowić problemu.
Sam teraz celuje w 330D szczególnie ze pali niewiele więcej od 320 a pod względem kultury pracy i osiągów dzieli je przepaść.
Co do jedynki. Brdzo ładne nadwozie w wersji coupe, hatchback imo brzydki.
Mogła by moja luba taka 1 coupe mnie wozić
