Temat
:
[27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45.
Wyświetl pojedynczy post
Xels
Member
Od: 08.2012
Offline
#
24
16.05.2013, 16:27
Na facebooku dokładnie to na profilu .............. została podana wiadomość że Buksa od poniedziałku nie jest zawodnikiem Wisly .Mam nadzieje że to nie jest prawda.
Xels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Xels
Znajdź inne posty napisane przez Xels