Ja to ciekaw jestem(jak widać komisja też), jak oni mają zamiar zejść z kosztami o 20 mln zeta.
Patrząc na skład a tu są największe koszty to wylatuje Iliev, Jaliens ,Parejko, do tego Sikorski, być może Kosa i Sobol ale oni wiele nie kosztują ponoć.
Będzie z milion euro oszczędność, dodajmy jeszcze drugi(na wyrost ale niech będzie) czyli oszczędzanie na zgrupowaniach, sprzątaczkach, mydle itp

.
Zostają jeszcze 3 mln euro czyli ok 12 mln złotych i to jest bardziej kwestia życzeniowa,że ktoś weźmie kilku naszych nieudaczników, albo sami rozwiążą kontrakt, niż realne oszczędności.
Dojdą do tego mniejsze wpływy(za miejsce, za tv, za bilety, od pomniejszych sponsorów). Tak więc na papierze, dla Cupiała i jego przydupasów, może to wyglądać nieźle, w praktyce jak im się uda zejść o połowę tego co zakładają, to będzie dobrze.