Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.05.2013, 12:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz

ja Boga kocham tylko nie ten Bunoza. On idealnie sprawdza się na parkiecie w knajpie a nie na boisku. Przecież gorszego obrońcy to my w całej Wiśle nie mamy. Drewno, wolny, niepewny.

Ivice popieram bo jak trzeba to zakręcić pięknie umie a i serce do walki ma. Do tego murzynek na skrzydle i jedziemy po zwycięstwo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując