marcin19876 napisał(a):

|
Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...
|
No cóż powinni zagrać bo zagrali dobre mecze w całym wymiarze czasowym ostatnio nie ma co kombinować jak koń pod górę.