Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.05.2013, 11:44
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...
No cóż powinni zagrać bo zagrali dobre mecze w całym wymiarze czasowym ostatnio nie ma co kombinować jak koń pod górę.
Odpowiedz cytując