Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.05.2013, 11:11
Śląsk ostatnio gra takie dno, ze z Nami musi mu wyjść dobre spotkanie. Tak jak w PP widzieliśmy, bardzo duzo zalezy od tego jak wyłaczymy z gry Sebka i Waldka. No ale to Pepe Ćwielongi nas zapewne skarci, taka karma
A że Nasza gra ostatnio idzie ku lepszemu...to idealny moment by to s.......ic
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując