Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15245
Stary 16.05.2013, 06:20
AYALA napisał(a):Wyświetl post
za miesiąc konczy sie kontrakt Jaliensowi (400 tyś € za sezon).Pewnie Wszołek zgodziłby sie na gre za takie pieniądze, ale czy warto jeszcze takie duże sumy płacić grajkom ?
Takich kontraktów w Wiśle długo nie bedzie. Nawet nie ma o czym mówić i dobrze!
Czytałem, ze Wszołek trafi do Zagłębia Lubin lub wyjedzie.
Odpowiedz cytując