AYALA napisał(a):

|
za miesiąc konczy sie kontrakt Jaliensowi (400 tyś € za sezon).Pewnie Wszołek zgodziłby sie na gre za takie pieniądze, ale czy warto jeszcze takie duże sumy płacić grajkom ?
|
Takich kontraktów w Wiśle długo nie bedzie. Nawet nie ma o czym mówić i dobrze!
Czytałem, ze Wszołek trafi do Zagłębia Lubin lub wyjedzie.