Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15244
Stary 16.05.2013, 06:02
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Niedługo pewnie też Wszołek. Tylko czy my mamy jakieś argumenty?
za miesiąc konczy sie kontrakt Jaliensowi (400 tyś € za sezon).Pewnie Wszołek zgodziłby sie na gre za takie pieniądze, ale czy warto jeszcze takie duże sumy płacić grajkom ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.05.2013 o godz. 06:13.
Odpowiedz cytując