xanti1906 napisał(a):

|
Niedługo pewnie też Wszołek. Tylko czy my mamy jakieś argumenty?
|
za miesiąc konczy sie kontrakt Jaliensowi (400 tyś € za sezon).Pewnie Wszołek zgodziłby sie na gre za takie pieniądze, ale czy warto jeszcze takie duże sumy płacić grajkom ?