Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23617
Stary 15.05.2013, 23:54
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wszystko idzi eku normalności. Koniec dziwnych awansów, spadków, gry w pucharach przy niepłaceniu piłkarzom itd. Koniec życia na kredyt innych-uczciwych klubów, które płacą na czas. Albo jesteś profesjonalistą albo wypad z grona profesjonalistów. Brawo Boniek-brawo PZPN!!!!!!!!
A jak Cracovia by teraz była zamiast PGE GKS 15 też byś tak powiedział?
Cracovia jak wejdzie w tym sezonie to czeka na prawdziwość pracy komisji licencyjnej w przyszłym roku. Widzew, Ruch, Górnik...

Ale pewnie nie wejdą. Na razie zanosi się, że w przyszłym sezonie po raz pierwszy od wielu lat nie będzie w ekstraklasie derbów miasta.
Ostatnio edytowane przez Jose : 16.05.2013 o godz. 06:10.
Odpowiedz cytując