Pan Jotka napisał(a):

|
Wszystko idzi eku normalności. Koniec dziwnych awansów, spadków, gry w pucharach przy niepłaceniu piłkarzom itd. Koniec życia na kredyt innych-uczciwych klubów, które płacą na czas. Albo jesteś profesjonalistą albo wypad z grona profesjonalistów. Brawo Boniek-brawo PZPN!!!!!!!!
|
A jak Cracovia by teraz była zamiast PGE GKS 15 też byś tak powiedział?
Cracovia jak wejdzie w tym sezonie to czeka na prawdziwość pracy komisji licencyjnej w przyszłym roku. Widzew, Ruch, Górnik...
Ale pewnie nie wejdą. Na razie zanosi się, że w przyszłym sezonie po raz pierwszy od wielu lat nie będzie w ekstraklasie derbów miasta.