Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
9102
15.05.2013, 23:01
palikot
napisał(a):
Czemu sektor G na Rucha jest wyłączony w necie?
Też mnie to zastanawia, tym bardziej, że w dniu rozpoczęcia sprzedaży można było przez internet na G1 i G2 bilety kupować.
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007