Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2164
Stary 15.05.2013, 22:57
Dawno tu nic nie pisalem

ale po dzisiejszych jakze wspanialych wiesciach chyba kazdy ma mine jak ten facet z mojego obrazka po lewej

Quo Vadis Wislo?,juz nawet Al Bundy pyta.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując