Manor napisał(a):

Fragment tekstu z Weszło:
"Sachs przyznał, że np. Wisła jest blisko licencji międzynarodowej, ponieważ Jacek Bednarz przedstawił bardzo rozsądny plan restrukturyzacji i że gdyby tylko przelał go na papier, to "Biała Gwiazda" dostałaby zielone światło na grę w pucharach."
A że będzie odwołanie, może zdąży przelać... oby.
|
Nie mamy szans odrobić 7 punktów do Górnika w 4 kolejki. Chyba, że w Zabrzu nie życzą sobie pucharów i będą teraz przegrywali wszystko jak leci, chociaż to i tak może nie wystarczyć.
Cytat:
|
- W jednym z klubów do szatni weszła osoba, będąca “prawą ręka” prezesa i piłkarze usłyszeli, że nie mogą zająć wyższego miejsca niż 5-te - powiedział w magazynie Liga+Extra na antenie Canal+ Sport prowadzący program Tomasz Smokowski. Nazwa klubu nie została zdradzona, ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że chodzi o Górnik Zabrze.
|