Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23615
Stary 15.05.2013, 22:14
tak jak w Czechach niech zrobią czyli maksymalnie 60 tyś € za sezon dla grajka a jak sie nie podoba to good bye
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.05.2013 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując