kreseq napisał(a):

|
Spokojnie da rade. Rozchodzi sie o placenie a nasz rynek byl pelen przeplaconego szrotu. Teraz dwa razy sie zastanowia zanim kupia mudzina albo mlodego co dopiero dwa razy pilke prosto kopnal.
|
Mnie intryguje ten nadzór finansowy i limit pensji dla klubów z problemami finansowymi. Na moje oko powinni przysolić każdemu w Eks taki salary cap jak w zawodowych ligach w Stanach i wtedy zastanowią się trzy i pół raza, czy zapłacić jakiemuś paralitykowi 60 tysięcy złotych miesięcznie, a sam paralityk przemyśli poważnie swoje podejście do zawodu.
