kreseq napisał(a):

|
Spokojnie da rade. Rozchodzi sie o placenie a nasz rynek byl pelen przeplaconego szrotu. Teraz dwa razy sie zastanowia zanim kupia mudzina albo mlodego co dopiero dwa razy pilke prosto kopnal.
|
Pewnie, ze da radę, bo jak się zorientują, że 80 % klubów nie spełnia kryteriów to szybko poprzeczka pójdzie w dół. Nie przyznają tego i nie ogłoszą, że to Liga Żebraków. Wystarczy narazie , że pożegnaliśmy dzisiaj Groclin Warszawa.