Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23610
Stary 15.05.2013, 20:20
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie da rade. Rozchodzi sie o placenie a nasz rynek byl pelen przeplaconego szrotu. Teraz dwa razy sie zastanowia zanim kupia mudzina albo mlodego co dopiero dwa razy pilke prosto kopnal.
Pewnie, ze da radę, bo jak się zorientują, że 80 % klubów nie spełnia kryteriów to szybko poprzeczka pójdzie w dół. Nie przyznają tego i nie ogłoszą, że to Liga Żebraków. Wystarczy narazie , że pożegnaliśmy dzisiaj Groclin Warszawa.
Odpowiedz cytując