Pan Jotka napisał(a):

|
Wszystko idzi eku normalności. Koniec dziwnych awansów, spadków, gry w pucharach przy niepłaceniu piłkarzom itd. Koniec życia na kredyt innych-uczciwych klubów, które płacą na czas. Albo jesteś profesjonalistą albo wypad z grona profesjonalistów. Brawo Boniek-brawo PZPN!!!!!!!!
|
No to niedługo ta liga będzie miałą problem ze skompletowaniem 6 drużyn do ligi. A niektórzy tu na tym forum odlecieli od rzeczywistości z ligą 18 zespołową

.