Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23608
Stary 15.05.2013, 19:37
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wszystko idzi eku normalności. Koniec dziwnych awansów, spadków, gry w pucharach przy niepłaceniu piłkarzom itd. Koniec życia na kredyt innych-uczciwych klubów, które płacą na czas. Albo jesteś profesjonalistą albo wypad z grona profesjonalistów. Brawo Boniek-brawo PZPN!!!!!!!!
No to niedługo ta liga będzie miałą problem ze skompletowaniem 6 drużyn do ligi. A niektórzy tu na tym forum odlecieli od rzeczywistości z ligą 18 zespołową .
Odpowiedz cytując