Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8456
Stary 15.05.2013, 19:25
arti napisał(a):Wyświetl post
Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?

Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.
Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?


Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?

---

Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.

Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując