arti napisał(a):

Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?
Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.
|
Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?
Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?
---
Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło
(ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.
Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.