Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23607
Stary 15.05.2013, 19:23
"W jakim stanie jest polski futbol, najlepiej oddaje liczba drużyn, które spełniają warunki, by grać w europejskich rozgrywkach - o cztery miejsca rywalizuje… sześć drużyn! Oczywiście, przed nami jeszcze czas na odwołania i uzupełnianie dokumentów. Sachs przyznał, że np. Wisła jest blisko licencji międzynarodowej, ponieważ Jacek Bednarz przedstawił bardzo rozsądny plan restrukturyzacji i że gdyby tylko przelał go na papier, to "Biała Gwiazda" dostałaby zielone światło na grę w pucharach."


1. Legia - gra w pucharach
2. Lech - gra w pucharach
3. Piast - gra w pucharach

4. Górnik - nie gra w pucharach
5. Śląsk - nie gra w pucharach
6. Polonia - nie gra w pucharach
7. Wisła - nie gra w pucharach
8. Zagłębie - gra w pucharach


za weszło, normalnie jaja
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
Odpowiedz cytując