|
"W jakim stanie jest polski futbol, najlepiej oddaje liczba drużyn, które spełniają warunki, by grać w europejskich rozgrywkach - o cztery miejsca rywalizuje… sześć drużyn! Oczywiście, przed nami jeszcze czas na odwołania i uzupełnianie dokumentów. Sachs przyznał, że np. Wisła jest blisko licencji międzynarodowej, ponieważ Jacek Bednarz przedstawił bardzo rozsądny plan restrukturyzacji i że gdyby tylko przelał go na papier, to "Biała Gwiazda" dostałaby zielone światło na grę w pucharach."
1. Legia - gra w pucharach
2. Lech - gra w pucharach
3. Piast - gra w pucharach
4. Górnik - nie gra w pucharach
5. Śląsk - nie gra w pucharach
6. Polonia - nie gra w pucharach
7. Wisła - nie gra w pucharach
8. Zagłębie - gra w pucharach
za weszło, normalnie jaja
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
|