Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23604
Stary 15.05.2013, 19:10
Brawo dla Komisji Licencyjnej...w końcu pokazali jak beznadziejnie jest Wisła zarządzana i jak w beznadziejnej sytuacji jest dzięki polityce Cupiała, łysego i innych inteligentów....
Odpowiedz cytując