Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4644
Stary 15.05.2013, 18:48
Szpen napisał(a):Wyświetl post
żadne plecy, Wisła też nie może grać w pucharach


tyle lat czekałem na normalnośc w naszej bananowej lidze, może wreszcie się coś zaczyna ...
Taaaaa normalność czyli Liga Żebraków. A tak pięknie POdobno miało być po Euro 2012, a jest tak jak z autostradami, mostami itd. Bida z nędzą.
Odpowiedz cytując