Szpen napisał(a):

żadne plecy, Wisła też nie może grać w pucharach
tyle lat czekałem na normalnośc w naszej bananowej lidze, może wreszcie się coś zaczyna ...
|
Taaaaa normalność czyli Liga Żebraków. A tak pięknie POdobno miało być po Euro 2012, a jest tak jak z autostradami, mostami itd. Bida z nędzą.