Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.05.2013, 17:24
Kolejna osłona akcji z dzieciakami w roli głównej!

Sektor szkolny na meczu z Ruchem Chorzów:

SKWK napisał(a):

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania darmowych wejściówek.

- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Ruchem Chorzów. Będzie on rozegrany w piątek 24 maja o godzinie 18:00
- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11 lub E12
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija we wtorek 21 maja O GODZINIE 20
- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]


Zapraszamy na mecz naszych najmłodszych fanów!


Ku chwale WIELKIEJ WISŁY!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując