Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27164
Stary 15.05.2013, 16:58
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Planuje uderzyć w taki desen i zrobić licencje na taxi.

Od czego zacząć ,gdzie i jak
Musisz ukończyć kurs , potem egzamin w urzędzie miasta

ośrodki szkoleniowe - https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/98822/karta
regulamin egzaminowania - https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/82862/karta
i wiedza która musisz opanować to poniższe linki
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/81960/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/92335/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/92520/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/79615/karta
Odpowiedz cytując