Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
27164
15.05.2013, 16:58
63.5 Kg
napisał(a):
Planuje uderzyć w taki desen i zrobić licencje na taxi.
Od czego zacząć ,gdzie i jak
Musisz ukończyć kurs , potem egzamin w urzędzie miasta
ośrodki szkoleniowe -
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/98822/karta
regulamin egzaminowania -
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/82862/karta
i wiedza która musisz opanować to poniższe linki
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/81960/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/92335/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/92520/karta
https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki.../n/79615/karta
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y