marcin19876 napisał(a):

|
wisła bez licencji na europejskie puchary ale się doigraliśmy.........
|
po pierwsze wypierd..alaj z Wisłą pisaną małą literą na drugą stronę Błoń
po drugie puchary to w tym roku w TV
po trzecie Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze nie otrzymały licencji na grę w europejskich pucharach, ja tam nic o Wiśle nie widzę
po czwarte Polonia Warszawa bez licencji na grę w Ekstraklasie