Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23598
Stary 15.05.2013, 16:01
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
wisła bez licencji na europejskie puchary ale się doigraliśmy.........


po pierwsze wypierd..alaj z Wisłą pisaną małą literą na drugą stronę Błoń

po drugie puchary to w tym roku w TV

po trzecie
Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze nie otrzymały licencji na grę w europejskich pucharach, ja tam nic o Wiśle nie widzę

po czwarte Polonia Warszawa bez licencji na grę w Ekstraklasie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując