|
Generalnie co widać, planowe staczanie się w dół związane z czyszczeniem i odchudzaniem klubowej kasy, żeby tylko Wisła oddała dług TF i Cupiał sprzeda ją w ....u.... Nie widzę innej opcji niestety. Czyli co, gramy samymi juniorami?
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|