Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4638
Stary 15.05.2013, 15:09
Generalnie co widać, planowe staczanie się w dół związane z czyszczeniem i odchudzaniem klubowej kasy, żeby tylko Wisła oddała dług TF i Cupiał sprzeda ją w ....u.... Nie widzę innej opcji niestety. Czyli co, gramy samymi juniorami?
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując