Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23593
Stary 15.05.2013, 15:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Teraz żeby wykreować mistrza wystarczy przekręcić siedem meczów albo i mniej. To niewątpliwie postęp.
A jak postęp w tworzeniu galerii zasłużonych sędziów dla Legii?
Jakby zagadać z naszym prezesem Leśnodorskim, to pewnie by jeszcze się dorzucił do powstania tej galerii a może nawet listę najbardziej zasłużonych by podrzucił.

rw88 dobrze to opisał, gorzej nie będzie a argument o odpuszczaniu meczów to słaby argument, kluby odpuszczając mecze więcej stracą niż zyskają, na kibicach sponsorach itd. Również to że będą się szykowały tylko na finisz, prędzej same się na takiej postawie przejadą bo na finiszu się wszystkie zepną i wtedy zabraknie tych odpuszczonych wcześniej pkt...
Odpowiedz cytując