ooona napisał(a):

Śląsk i Górnik bez licencji na grę w pucharach europejskich - tak więc być może gramy w LE. Albo drogą PP (drugi finalista zamiast Śląska w przypadku mistrzostwa Legii), albo miejsca w lidze, na dziś przed nami tylko Piast!!! ( w przypadku decyzji, że drugi finalista nie gra w pucharach, a gra tam 4-ta drużyna ligi).
Cóż być może mamy ogromne plecy........
|
Zdaniem PZPN.pl

my też tej licencji nie mamy.