Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4634
Stary 15.05.2013, 15:01
ooona napisał(a):Wyświetl post
Śląsk i Górnik bez licencji na grę w pucharach europejskich - tak więc być może gramy w LE. Albo drogą PP (drugi finalista zamiast Śląska w przypadku mistrzostwa Legii), albo miejsca w lidze, na dziś przed nami tylko Piast!!! ( w przypadku decyzji, że drugi finalista nie gra w pucharach, a gra tam 4-ta drużyna ligi).
Cóż być może mamy ogromne plecy........
Zdaniem PZPN.pl my też tej licencji nie mamy.
Odpowiedz cytując