Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 15.05.2013, 14:22
Bednarz, Kapka, Rogala. To nie może się nie udać

Kurcze, jak to dobrze że przepędzono tych Holendrów. Wreszcie mamy w klubie prawdziwych profesjonalistów i perspektywy rozwoju.

Przyznaję, że myliłem się kiedy jechałem ze zwolennikami polskiej opcji, kiedy drwiłem z Was za hasło "Odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków". Moje przypuszczenia, że dajecie się jak skończone barany wykorzystywać w akcji, która ma przywrócić do koryta znane twarze okazały się nietrafione. Nie sposób dalej tego ukrywać - jestem oszołomem (kilka osób zapewne za chwilę wrzuci sobie to wyznanie w profil, ale trudno).

Teraz, mając u steru prawdziwych Polaków i wiślaków (jeden z Legii, drugi z Ruchu, trzeci z MO) możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.05.2013 o godz. 14:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując